Angielski szyk i sportowy rodowód w crossoverze? – poznajcie Jaguara E-Pace

Pośród wielu takich samych crossoverów, wyróżnienie się z tłumu niemal identycznych aut jest bardzo trudne. Zaakcentowanie swojego świadomego wyboru i chęć jazdy samochodem innym niż wszystkie często oznacza długie poszukiwania, równie często kończące się pójściem na przynajmniej jeden kompromis – albo porywająca stylistyka, albo praktyczne wnętrze i bagażnik. Albo dynamiczne i pewne prowadzenie, albo komfort resorowania.

Tymczasem okazuje się, że o kompromisach można zapomnieć, a dodatkowo jeszcze – wymagać od samochodu więcej niż od konkurentów.

Jaguar E-Pace jest kompetentnym crossoverem – duży bagażnik, podwyższone zawieszenie, napęd na cztery koła. Do tego prowadzi się tak, jak przystało na Jaguara – czyli z wyjątkową precyzją. Oferuje kierowcy osiągi adekwatne do oczekiwań stawianych wobec samochodu klasy premium, a dodatkowo absolutnie wyróżnia się swoim wyglądem z gąszczu identycznych aut w tym segmencie. Prawdziwy Jaguar, a jednocześnie prawdziwy crossover. Czy to nie idealny wybór dla tych, chcących więcej? Więcej w materiale wideo: